KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15832029
nr 1583 2029
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 25/30. Bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:15:54
4/12 20:10:54
James Coignard
Läs mer om James Coignard